Adsense Subdomaine Etki eder mi ?

Genel 16 Şub 2017 78 views Okunma Adsense Subdomaine Etki eder mi ?
sesli site logo
sizi reklam edelim

Adsense Subdomaine Etki eder mi ?

Adsense; Google’ın reklam firmasıdır. Bu kurum Sitelere ücret karşılığı reklam yayımı yapar. Anlatmama gerek yok sanırım. Biz direk konuya girelim. Adsense Subdomaine etki eder mi ?
Diyelim ki bir siten var bu site adsense onaylı ve etkin reklamlar yayımlıyor. Ardından sen siteni geliştirerek subdomaine forum kuruyorsun Yada film, blog, oyun artık ne düşünüyorsanız. Kurulumu gerçekleştirdiniz dediniz ki siteme bağlı olan bir subdomain etki etmez düşüncesi ile reklam kodunu Subdomainine yerleştiriyorsunuz. Sonra bir bakıyorsunuz ki adsense hesabınız dondurulmuş. Ardından dert yanıyorsunuz.. Bir çare arıyorsunuz..
Şimdi buraya kadar yaptığımız hatalar sonucunda buraya geldik. İlerleyişimiz tamamen hata idi..
Subdomain ayrı bir site etkisi altındadır. Bu yüzden onay gerekmektedir. Eğer onaysız kodu yerleştirirsen hesabın botlar tarafından anlaşıldığında sonlandırılır. Ardından itirazın da pek etki etmez..
Bizler nerede yanlış yaptığımızı bilemiyoruz ilk başlarda bu sorunlar ile sıklıkla karşı karşıya geliyor tecrübe ediniyorduk. Şuan herkes kendince profesyonelleşti diye düşünüyorum. Adsense Baş vurusundan tutun.. Gelir kaynağının artmasına kadar her yolu bilen bizleriz..
Adsense olayında farklı bir sorun ile karşı karşıya gelenler buradan sorularını ve önerilerini paylaşabilirler.

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

Her Yaştan Hayaller

Her Yaştan Hayaller

23 Şub 2017
Hayatı farketmek

Hayatı farketmek

23 Şub 2017
Huzursuzluğun İlacı

Huzursuzluğun İlacı

19 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!