En iyi Sesli Site

Sesli Site 05 Şub 2017 49 views Okunma En iyi Sesli Site
sesli site logo
sizi reklam edelim

En iyi Sesli site En iyi SesliSite

Türkiye’nin ve Avrupa’nın En iyi sesli site,si Olmaya karar verdik. 2015 yılında Hizla büyüyen sitemiz sesli ve Görüntülü chat siteleri arasından En iyisi, olmayı Hak kazandı. 2016 yılında’da hızla devam eden sitemiz umut ediyoruzki 2017 yılında da en iyi site adresi olarak insanların aklında yer tutucak.

Bu yoğun dönemde ve rağbetin Çok oldugu Günlerde İlk sayfa rekabetleri oldukça yüksek sesli siteler, olsun sesli chat site,si olsun bu kelimede Yaklaşık olarak 10.000 bin üzerinde konu ve paylaşim bunulmakda.

Bizler bunca çalışmanın arasında 1,nciği Hedeflerken Bazılarıda üzerek söylüyorum Yavas yavaş gerilemekde. Popülerliği hizla Düşmekde olan siteler. sürekli spam almakda. Yazdıkları yazı içerisinde küfür argo ve vb şeylerin çok olması sebebiyle Google amca Spam’a katıyor. hiç farkında olmadan ilk sayfada 1nci olcam diyerek.

Aşirı yükeleme yapan Site sahipleri Yüksekden Yere çakılma Gibi Düşüyor.

En iyi sesli siteler,

Adında Günümüzde oldukça baya site var arkadaşlar.

her önüne gelen 25 ve 50 tl gibi domainle ve 20 tl Panel parası verip site kurdurabiliyor.

En iyi sesli kameralı Chat, merkezi haline gelmek içinde Günlerce aylarca Büyük çapalarla uğraşıyor. hatda yıllarca sürende var.

Siz siz olun site açma veya kurdurma hevesine kapılmayın zaten esli ve sesli siteler’in devri kapanmakda üzere neden’mi ? hemen bunuda atlayım kısaca sizlere arkadaşlar.

Sizlerde bilirsinizki En iyi Sesli chat siteleri, ve odaları ilk zamanlar büyük bir önem taşirdi. ve bununla birlikde Sesli sohbet heycani vardı bu heycan En başta gelmek üzere Yetki alımı Görev yani şapkam olsun derdin de herkes. tabi ozman görevler ücretli ve Yüksek görev verilmiyordu.

Şimdi İse ücretsiz Yüksek görev veriliyor ama alıcak kişiler olmuyor 🙂

Gürüntülü sohbet dünyasi sona eriyor diyebilirim nerdeyse. artık herkes sanaldan kopmanın yollarını arıyor.

Biz seslinerde Ailesi olarak kendi çapımızda ve dostlarımızla birlikde Sohbet ve maksat eğlence adına buradayız halen. Eniyiseslichat, adresi Seslinerde.com Bizleri tercih etdiğiniz için Teşekkürler iyi seslisohbetler dileriz.

 

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

Sesli site

Sesli site

17 Tem 2016
SesliSite

SesliSite

06 Tem 2016
Bursa sesli site

Bursa sesli site

30 Haz 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!