Erkek Sevgili Arayan Bayanlar

Genel 19 Şub 2017 127 views Okunma Erkek Sevgili Arayan Bayanlar
sesli site logo
sizi reklam edelim

Erkek Sevgili Arayan Bayanlar

Konu başlığımız ilginç bana göre, Çünkü devir öyle bir devir olmuş ki.. Erkek sevgili arayan bayanların ilanlarını görmemiz mümkündür. Bir insan sanal ortamda görmediği, duymadığı kişiye nasıl hisler besler ve nasıl bağlanır pek anlam veremediğim bir konu olsa gerek..
Ama sonuç itibari ile gözle görülür bir olaydır bu erkek sevgili arayan bayanların var oluşu.. Özellikle sesli chat sitelerinde buna sıklıkla rastlanılır. Çünkü sesli chat veya sesli sohbet imkanı sağlayan sitelerin özellikleri bu konuya hemfikirdir. Görüntülü, Sesli, ve yazılı konuşma sistemine sahip bir sitede bu bayan ve bayların arayışlarını daha da kolaylaştırır diye düşünüyorum.
Kimi insanımız sesli sohbet platformlarına zaten bu düşünce ile girdiklerini ve bu konu üzerinde yoğunlaştıklarını görebiliyorum. Her bayan için aynı şeyi kesinlikle söyleyemem çünkü gayesinin sadece vakit geçirmenin yanı sıra eğlenmenin mantığını taşıyan eğitimli, olgun şahsiyetli bayanların da bu sitelerde olduğunu görebiliyorum.
Eskiye nazaran baktığımız zaman yeni nesil gayet iyi.. Eski bir site olup yeni yapılandırma içerisinde olan bir site den söz etmek istiyorum. Zamanında çok emek sarf ettiğim ve yıllarımı gelişmesi, kalite kazanması yolunda hizmet olanağı verdiğim bir site.. Bundan bir kaç hafta önce Sitede AŞK’ı yasak edildiğini gördüm. Tebrik ettim.
Çünkü hayali duygular ve hisler içerisinde olup kıskançlık triplerine girip doğru amaçlar ile gelen kullanıcı kitlesine engel olup onu siteden dışarı atmasına engel olabilmek için yapılmış en iyi bir adımdır Aşkı yasak etmeleri..
Bu benim düşünceme gayet olanaklı bir konudur. Evet arkadaşlar eğer halen bu zihniyeti taşıyan arkadaşlarımız olursa yorum kısmından tanışma mesajı yayımlayabilirler. Yada Sesli chat giriş resmini kullanarak sohbet panelimize ulaşarak dilediği gibi insanlar ile tanışabilir, onlarla güvenli bir sohbet edebilirler. Saygı ve sevgilerimle.. SesliNerde.Com Ailesi

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

Her Yaştan Hayaller

Her Yaştan Hayaller

23 Şub 2017
Hayatı farketmek

Hayatı farketmek

23 Şub 2017
Huzursuzluğun İlacı

Huzursuzluğun İlacı

19 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!