Evlilik mi Bekarlık mı Denilseydi

Genel 10 Şub 2017 84 views Okunma Evlilik mi Bekarlık mı Denilseydi
sesli site logo
sizi reklam edelim

Evlilik mi Bekarlık mı Denilseydi

Evlilik ve Bekarlık arasındaki Farkları Ele Alacağız Bu sohbetimizde.

Genellemeye Bakılırsa Herkes halinden Şikayetçi, Neymiş Efendim Evlendiğimizde Her şey Bitiyormuş, Eskisi gibi olmuyormuş, İlgisi azalıyormuş Bazen Bayanlar abartıyor. Bayanların isteklerine bakılırsa Eşlerinin sadece ona odaklanmasını ve onun isteği Doğrultusunda Gitmeyi ister Erkekler ise İşlerine Karışılmamasını Vé Huzurlu Bir Ortam İster. Bayanların Bitmek Tükenmek Bilmeyen Alışverişleri Yok mu İşte Bir erkeği Çileden Çıkarabilecek Durum. Alışveriş. Genelde Bayanlar kolay kolay Beğenmezler. ve Çok seçiciler dır. 2. Çeşit bayan vardır Kıyafet Konusunda Biri Her şey uyacak mantığı Taşıyan Biri ise kendine yakıştıranı ve rahat olanını Pek teferruat Aramayan. Ama sonuçta iki side bayan Anatomi aynı.

Bekarlar ise Evliliği Tatmadıkları için Çok Emin Konuşur ve İstikrarlı dırlar Ama bilemezler ki Evlilik Sorumluluk ister Güven ister Birçok Şey ister Artık Günümüzde Evlilik Yaş oranı 17-18 Yaşlarına kadar Düşmüş. Gençlerimiz Bazen Yanılsa da Elbet de Onlara ışık olacak Birileri Vardır Yanında.

Birde Bizim İnsanlarımız Bazen Cahilce Davranıyorlar. Aile Sözü Dinlememek Gibi mesela. Diyebilirsiniz ki Hayat benim hayatım Yaşayacak Olanda Benim Ailem Değil Demenize.. de Cevabım Var elbet de.. Onlar Geçirmiş Görmüş İnsanlar Yanı sıra Onlar Sizin aileniz Anne Baba Olmadan Anlayamazsınız. Vede Bizler Varlıklarımıza Değer vermiyoruz. Onları kaybettiğimizde üzülüyoruz ama iş işten geçiyor. Ne kadar acı çeksen de yalvar sanda giden gelmiyor. Bu giden Ailenden Bir fert yada dost arkadaş Vé sevgili Ama né olursa olsun Hayat Devam ediyor Öyle yada böyle giden gitmesiyle kalıyor. Kalanlar Öyle yada Böyle Hayata Devam etmek zorunda.

Hayattayken Varlıklarımızın Değerini Bilelim Çünki Geç Olabilir. . Bu Sohbetimize Ekleriniz Olursa Yada Önerileriniz Olursa Sitemizin Linki budur. www.seslinerde.com Yorumlara Herzaman Açıktır.

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

Her Yaştan Hayaller

Her Yaştan Hayaller

23 Şub 2017
Hayatı farketmek

Hayatı farketmek

23 Şub 2017
Huzursuzluğun İlacı

Huzursuzluğun İlacı

19 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!