Kadınların ve Çocukların ortak yanı

Genel 19 Şub 2017 82 views Okunma Kadınların ve Çocukların ortak yanı
sesli site logo
sizi reklam edelim

Kadınların ve Çocukların ortak yanı

Çok güzel bir konuya değinmek istiyorum kadınlar ile çocukların birçok ortak yönleri vardır. Mesela başta ağlama konusu, sebep sayılmayacak bir şeyler için aniden ağlayabilme özelliğini hem çocuklar hemde bayanlar taşır. bir anlam veremedim ben bu olaya kendilerine sorduğumda ise göz yaşı duyguları yansıtır demekle kalıyorlar.
Diğer konu ise laf anlamamaları işte bu insanı bezdiriyor, bitiriyor adeta, neden ön yargılı ve laftan anlamazlar buna da bir mana bulamıyorum çünki bayanlar ve çocuklar bambaşka bir kişilikte yaratılmışlar biz erkeklerde bu duygular yok karşımızdakini anlarız anlamasak da onun isteği doğrultusunda hareket ederiz.
Gelelim Kıskançlığa bunu demeden geçemeyeceğim. Kıskançlığın da seviyeleri vardır öyle olmadık yerde kıskançlıklar bence saçma yolda sevgilinle yada eşinle yürüdüğünü düşünürsek ilgini çeken bir şey olur oraya odaklanır sın, né var orada niye bakıyorsun gibi sözler mesela, bence bu çok saçma, Sonuçta insanız bakımlı olmamız temiz olmamız lazım, Kılık kıyafetine dikkat ettiğin de neden bu kadar süsleniyorsun dikkat ediyorsun kime kendini göstereceksin diye hitamlar da bulunurlar. Bayanları çok iyi anlıyorum diyen ben. Dışarıdan bakıldığı gibi değilmiş demekle kalıyorum içerisi anlatılacak gibi bir hal değil. Ama kızmıyorum herkesin bir yapısı var onları o şekil de kabul etmemiz lazım. bilemiyorum başlığa uygun bir içerik mi diye ama açık açık konuşamıyorum né yapayım yoksa çok sert yanıtlar alırım bu konu ile alakalı herkesin savunma hakkı vardır. Yani kısaca demek istiyorum ki siz bayanlar çocuk gibisiniz. Gerçek yada değil Bunlar benim fikirlerim.
Daha alışverişlerinizi, isteklerinizi kaleme almadım onları alsaydım düşünemiyorum… 🙂

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

Her Yaştan Hayaller

Her Yaştan Hayaller

23 Şub 2017
Hayatı farketmek

Hayatı farketmek

23 Şub 2017
Huzursuzluğun İlacı

Huzursuzluğun İlacı

19 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!