Neden Erkek Kadının Gururuyla Oynar

Genel 08 Şub 2017 64 views Okunma Neden Erkek Kadının Gururuyla Oynar
sesli site logo
sizi reklam edelim

Neden Erkek Kadının Gururuyla Oynar.

Merhaba Değerli Okurlarım, İstek Üzerine bu konuyu ele almak istedim. Kişilik meselesi bence, insanın kişiliği bozuksa bu erkek, bayan dinlemiyor ama bildiğim bir şey var Ya ondan faydalanırsın yada ona yol gösterirsin bu seçenekler arasında değişiyor. Faydalanmak isteyenin amacı bellidir ve kendisini açık açık belli ettirir. çok saçma konulardan konuşma boş yere seni seviyorum, aşkım, canım, hayatım ve benzeri gibi kelimeler sarf eder. Bu doğru değildir. Karşındakinin de bir gururu bir onuru olduğunu unutmamalısınız.

NOT: Tabiri caizse 2 dakikalık zevk için
onurunu gururunu kişiliğini kaybetmeyi göze alıyorsan
 diyecek bir şey bulamam herkes istediği hayatı yaşar diye düşünüyorum.

Birde yol gösteren kişilik vardır. Karşısındakini anlayarak ona destek olarak onun mutluluğunu sağlamak için çaba harcayanlardır. Sizlerinde bildiği gibi artık dünyada bir sorun olarak göründüğü, Evli çiftlerin mutsuzluğu söz konusu, bu mutsuzluğu başka insanlarda arayanlar hüsrana uğrayabiliyor. bu hüsran mıdır yoksa ders midir bilemiyorum. Kimisi var ki Gururumla oynadın, gibi cümleler sarf edebiliyor. bunun evli biri olarak düşünürsek onun eşine yaptığına ne demeli yani dostlarım bazen insanlarımızın hayal dünyasına kendilerini çok fazla kaptırması iyi değildir. insan önce kendisine yakışanı yapacak yeri geldiğinde sever elbet de, yasak aşk tabiri ile adlandırılan olay insanın bazen hakim olamayacağı yerden vuruyor yani yürekten geliyor. Ama dediğim gibi insan kendisini ilk başta belli eder.

Aslında konuşulacak bu konu hakkında çok şey var ama dediğim gibi istek üzerine yayınladım.Ve kırıcı olmamak için dikkatli oldum ben laflarımı esirgemeyen biriyim. Türkiyenin En iyi Sesli Chat Sitesi SesliNERDE.com Ailesine İyi Eğlenceler diliyorum .

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

Her Yaştan Hayaller

Her Yaştan Hayaller

23 Şub 2017
Hayatı farketmek

Hayatı farketmek

23 Şub 2017
Huzursuzluğun İlacı

Huzursuzluğun İlacı

19 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!