Sesli Nerde

SesliNerede 06 Tem 2016 1.508.039 views Okunma Sesli Nerde
sesli site logo
sizi reklam edelim

Sesli Nerde

Sesli nerde, Ücretsiz sohbet platformumuza Hoşgeldiniz Seslinerde.com, etiket ve anahtar kelimeler Sesli Ner chat, seslinerde sohbet, seslinere zirve, sesli nerede blog, nerde sesli pop, nerdesesli hit, gibi anahtar kelime çalışmları yapılmakda Gün içerisinde hizla hit alan sitemiz google, ve yandex gibi bing aramalarında bulunmakda. bu yazımız tamamen sitemizle alakalıdır. gelişi güzel bir yazıdır bu nasıl bir makale diyenlerimiz elbetde olur ama keyfi bir deneme makalesi olarak görün.

Seslinere, isimli chat sitemizin sunmuş olduğu üyeliksiz seslichat, ile neler yapılıyor kısaca açıklayalım sizlere. Seslinere, ile seslichat yapmak mümkün bire bir sohbet, toplu chat, özel görüntülü konuşma smiles ve Gif resimliriyle ana ekranda sohbet içerisinde kullanıcılara özel başlıklı ikonlar. gülme iconları. ve animasyonlu resimlerde bulunmakda. seslinere,de yetkiliyseniz özel donatılmış yetkilerinizle sevğilinizle kaçamak yapmanız mümkün bu nasıl olur hemen anlatalım. özel sohbet dediğimiz şey. yetkilerde buluna bire bir özel odaya davet seçeneğidir. arkadaşlar user ve misafirde olmayan bir özel seçenekdir. özel oda daveti yolladığında yetkili özel atdığı kişiyle farklı bire bir odaya ğeçer ve ondan başka kimse giremez. kimse göremez her ikiside aynı ayda mikrofon sayesinde konuşabilir. görüntülü görüşebilir.

Nerdesesli, ile ise farklı bir durum Domainimizin, Ters resk gibi buda seslinerde’nin tersidir, sesli nerde, site adımızın ters ismini kullanma sebemiz ise farklı sesliler tarafından yazılan yazılar ve atılan bloglara karşı biz koruma modudur. kısacası biz ona Sanal site duvarı diyoruz. ve bu sayede ismimizin ters adıylada kendimizi sağlama alırız.

Seslinerede, Birde böle birşey var seslinerede site sahibinin bizlere yazdığı o iğrenç yazıda öne çıkmış olması ilğinç bi durum tabiki google adeletsiz davranıyor bugünlerde, seslinerde yazınca seslinerede çıkması hayret edilcek bir durum ve gooogle, de ilk sayfada yer alması google site tarafından üzücü bir olay olduğunu buradan belirmek istedim,

seslinereye ise sanki sesliler kaçıyomuş gibi isimler buluyolar ve kullanıolar seslinereye nereye olcak sesliye, der gibi isimler de ilgiç isimler arasında yer almakda günümüzde sesli site isimleri arasında sesli chat , olsun sesli sohbet, dolsun, gönlümüz görüntülü arkadaşlıkla hoş bulsun, gibi acayip isimler yer almakda. bakıyorum da gereksiz yere siteler çok bu sanal alemde ve iğrenç isimlerle dolu ayrıca bu isimlerde olan sitelerin içleride boş insanlarla dolu. sohbet severlerimize. şaşıyorum doğrusu nasıl bu tip yerlerde sohbet halinde bulunurlar.”

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!