Seslienter.com

Blog 13 Tem 2016 2.040 views Okunma Seslienter.com
sesli site logo
sizi reklam edelim

“SesliEnter Uyarı
SesliEnter.com  Hakkında bilgiler:

Sesli Enter Sitesi: Ne yaptığını  bilmeyen ve Kendisini bilmeyen terbiyesiz küstah ve adice insanların emeklerine tags ve etiketlere ekledigi o site isimleri ile kendilerini bi halt sanan sanal bebeleridir. ve bunun gibi pek çok sesli site isminde emek hırsızlığı yapan siteler ile doludur.

seslienter: site sahipleri birde yüzsüzce seslinerde.com, siteme gelip küfürlü, argolu, isimler ile siteme girişlerde bulunuyorsunuz bumu sizin adamlıgınız ? seslienter beleşcisi madem kaşiniyorsun bizde kaşiriz öle tags etiket kelimeleri gibi olmucak bizimkisi blog nasıl olurmus gör bakalım sesli siteler aleminde 90 odali oda sayısına ulaşmış ama içinde boş kafalarının olduğu bilğisi doğrulandı malesef 90 oda alıçağınıza sesli enter sitesine birtane adam gibi adam koysaydınız yada alaydınız sitenize belki bişeye yarardı. seslienter kamilleri milletin sitesine blog atcanız reklam yapcanız blog çıkıncada küfür ediceksiniz varmı öle lan adiler siz adam olsanız zaten bu blogları yemezsiniz kamiller sizi boş yere user çekicez diye onun bunun sitesine etiketlere site isimleri kullanırken düşünseydin birde utanmadan gelip siteme küfür ediyosun işte karaktersizliğin daniskası sizde. seslienter, kişiliğin belli oldu seslienter neyin enteri bilmiyorum ama benim bunlara bi enter tuşu ilavesi yapmam gerekiyor enter tuşları bozulmuş bi site adresine artık girişler yapılmıyor. yada enter tuşu gibi bişey vermem lazım ellerine boş kaldıkça enterlersin koçum kendine olmazmı ?

seslienter.com: sitesinin Girisleri artik seslinerde.com sitemiz üzerinden Büyüklerine yapmış oldugu saygısızlıktan Dolayı kapatılmışdır.”

Zamanında yediğin hurmalar dönüp dolaşıp seslienter.com sitesini tırmalar diyoruz.

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

SesliGidelim

SesliGidelim

01 Şub 2017
Wm Aracı

Wm Aracı

26 Oca 2017
SesliZom

SesliZom

28 Tem 2016
Seslieniyi.com

Seslieniyi.com

13 Tem 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!