SesLiNerde.com da Sesli Chat odaları

Evet Tekrardan Birlikteyiz. Sizlere Belirtmek istediğim SesliChat odaları‘n Anlamlarına Açıklık Getireceğim.
Örneğin Sitemizin ilk Odası Ne anlam Taşır ? Genelde Sitemizin ilk odası Karşılama yeridir. siteye giriş yapıldığında ilk odaya Girersiniz.Yani SesliNerDe Odasına Şöyle bir espirili açıklama yapmam gerekirse bir ev düşünün ve gelen misafirleri düşünün bacadan yada pencereden girmezler değil mi. : ) misafirleri kapıdan alırsınız bizimde ilk odamız kapı mantığını taşımaktadır. ilk oda kendine özgü bir tarzı vardır. Pop, Slow , Yabancı Müzik, sohbet.. anlayacağınız her Konuya Açık bir Noktadır. Yalnız sitemizde Din, Irk, Dil Ayrımı Ve siyaset İçerikli Konular Kesinlikle Yasaktır. Bunlar Dışındaki Haller Uygulanabilir.
Yanı sıra Sohbet Odası Adı üstünde olduğu gibi Seviyeli Hoş Eğlenceli Sohbetler edilebilir. Ki Bununla Kalmayıp Birçok Konu Ele alınıp Konulara Açıklık Getirilir. Olgunluğu İlla Yaşayarak Elde edemezsin. Bilmelisin de Birçok Genç Kardeşlerimiz Sohbet odamızda Konulara Dahil olup Birçok Düşünceleri Öğrenmişlerdir. Olgun insanlarla Sohbet etmek Her Zaman Faydalı olmuştur.
Gelelim HerTel odası ‘na HerTel odasının Özür Bir Müzik Anlayışı vardır Dilediğinizce Eserler Dinleyebilir Ve dinletebilirsiniz.
Sıra İzdivaç Odamızda. En çok ilgi odağı olan Odalardan Bir Tanesidir. İlişki Kurmak Ve hayatının Mutlu Anlarını Yaşamak isteyenlerin Gözdesi olan İzdivaç odamızda Hayatının Aşkını Bulan Ve Mutlu Olan Birçok insan tanıyorum. Sanalda Tanışıp İlişki Kuran Ve reale Taşıyıp Evlenen Birçok İnsan tanıyorum. Bunlardan Biride Siz olabilirsiniz.
Şimdi Sıra Yarışma Odasında. Yarışma odası Sitemizin eğlence kaynaklarından olan Bir odadır. İçeriği ise Kelime Oyunu, Genel kültür vb. Yarışmalarla Harika Anlar Geçirebilirsiniz Bunun yanı sıra Oyunun En eğlenceli Anı olan Ceza Bölümünde Çok eğlenip zevk alacaksınız Bundan Şüpheniz olmasın. Sesli Chat ve Sesli Sohbet de Çoğu insanımızın İlgisini Çeken Yarışma Odası Her zaman Ön planda Olmuştur.
Bununla kalmayıp Diğer odalar ise Karadeniz, İstanbul, Ankara, Aşıklar Parkı, Eski Dostlar, Yani Aklınıza gelebilecek birçok Odamız Mevcuttur. Bu Saydığım Özellikler Sadece SesliNerDe.com Da Mevcuttur Seslichat Seslisohbet Ve Kameralı Sohbet ‘in Kaliteli Adresine Gelmeniz Yeterlidir. Link.. www.SesliNerde.com

Bu alana reklam verebilirsiniz!