Seslinere.com Sesli Nere

SesliNerede 07 Ağu 2016 230 views Okunma Seslinere.com Sesli Nere
sesli site logo
sizi reklam edelim

SesliNere.Com Çakma Site Adresi İle Taklit etme SesliNerde.com Başka Yok !

“Merhaba Arkadaşlar Bilirsinizki Seslinerde.com Sanal aleme tekdir. Ve herkez tarafından iyi tanınmakda Bizleri sesli sitelerde taklit eden sesli nere, domain isimli chat sitesi açılmış ve bizlere blog makale yazıları yazan bu genc kendisini seslinerde, gibi gösterip aklınca sizleri çekmeye çalışan bu zavallı şahıslara Gülüyorum.

25 tl bir domain alıp insanların siteleri’ne blog atarak veya makale yazıları yazarak bir yerlere gelmeye çalışan acizler çoğalmakda günümüzde. sesline, ve seslinere, gibi isimlerle yanıma bile yaklasamazsın aslanım birde yazılarında site adresimi yazarak reklam yapıyorsun sen kimsin nesin bakem.

Seslinere.com Kimdir ?

Sesli nere, site sahibi sitem kullanıcı adı ile site açarak kendilerini bizmişiz gibi gösteren çakal çukallardandır. 100+1 oda açtık diyerek insanları sitesine çekmeye çalışan bu denyoya gülüyorum. 🙂 paralarına yazık ki kendi adında bile zor cıkacak sitesi.

Türkiyenin en gözde en büyük kaliteli arkadaşça sesli sohbet adresi seslinerde.com adresine hoşgeldiniz arkadaşlık sevgi sohbet bizimle başlar en kaliteli güvenilir arkadaşlar burada ya sen nerdesin herkes İçerde sesli sohbet’de kamerali sesli yazılı sohbet etmekde sende haydi durma aramıza katıl seslinere, seslinerde ile sohbetin keyfini çıkar. iyi sohbetler dileriz sesli nerde nere ailesi”

 

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!