SesliZom

Blog 28 Tem 2016 44 views Okunma SesliZom
sesli site logo
sizi reklam edelim

SesliZom Hakkında Bilğiler

Sesli Zom,  seslizom.com Sitesi Arkadaşlar diğer sitelerden Bir farkı olmayan Blogcu ve User derdi olan SesliZom Gençlik tayfasıdır.

İsminde olduğu gibi baş harfi sesli son  harfi zom ile biten bir sesli sitesidir. aslına bakılırsa bu site adresinden sesli değilde tam bi zombi sitesi olurdu he 🙂 kendisini çok fazla kurnaz sanan sanal çakalları seslizom, gibi site sahipleri google arama sılaralamarında sesli site sahipleri’nin site adresine Tam Olarak şöle makale yazısı ile:

Merhaba Arkadaşlar seslizom.com sitemiz sesli chat dalında 1 numara herkese ücretsiz olarak sesli chat ve sesli sohbet olanakları sunan sesli adresimiz 100 odalı bir sesli chat platformudur. gibi makale yazıları ile başlayan sonra Tags: Yani etiket kelimelerine örnek olarak seslizom, seslizom.com, gibi site adresi yazarak siteler’e blog atıyolar. bu bloglar Yüksek seolu Paneller ile yapılmakda. Çakma nerede ucuz seolu panel var onları alıp sitelerine kurduktan sonra sesli zom gibi siteler ortaya çıkarak sitelerimize Blog atma gibi düşüncelere kapılıyolar. Bu sayede atmış oldukları bloglar ile sitelerimizin üst sıralamalarına çıkarak kendi site adreslerini ön plana çıkarmak amaçlı yazılar yazıp yaptıkları işleri marifet sanıyolar.

Sesli Zom: gibi çakalların sanal alemde yeri Çok fazladır arkadaşlar. bu tip düşünlere sayip site sahipleri herzaman dışlanmaya ve ezikliğe mağdur kalmakdadır. Çakma paneller ile ücretsiz sohbet türü free sohbet odaları ile hizmetler vermek için çapalayan Akılsız ve Mantıksız işler peşinde Koşan ğençlik tayfasına Hayranım doğrusu Uğraştıkları emekler ve yapmış oldukları çalışmları ufak bir ücretle kalıcı işlere harcasalar. daha kaliteli olur.

Ama gel gelelim Seslizom, gibi bebelerin sitelerine. Blog atıyor uyarıyorum! blog atma bak blog atmışsın bende blog uyarı yapıyorum. ertesi gün karşılık olarak adam bana blog atmışsın blog savaşımı istiyorsun tamam ozaman yapalım diyor. İşte bu kadar mal ve gerizekalı insanlar günümüzde cahil ve Kafasız olarak dolaşmakda içimizde dışımızda her yerde bulunan cinsten insanlar bunlar.

SesliZom.com Gibi mantıksız ve gereksiz siteler barındırılmamalı bence. ve sonrasında yaşanan sorunlar seslizom çakal site sahibi küfürlü argolu kelimeler yazarak blog atmaya devam ediyor. Zamanında yediğin hurmalar gelir birgün seni tırmalar koçum. telefon tehtitleri ve öle küfürlü bloglar bizlere sökmez be ibine varsa şeyin çık gel dedim sana açık adres belli. herzaman beklerim.

Blogları kaldırmıştım ama senin kaldırmaya niyetin yok belli oyüzden bundan sonra sakin gelip ağlama bana koçum hadi ikili şimdi.

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

SesliGidelim

SesliGidelim

01 Şub 2017
Wm Aracı

Wm Aracı

26 Oca 2017
Seslieniyi.com

Seslieniyi.com

13 Tem 2016
Seslisayfalar.com

Seslisayfalar.com

13 Tem 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!