Toplist Sitelerinin Zararları

Genel 16 Şub 2017 53 views Okunma Toplist Sitelerinin Zararları
sesli site logo
sizi reklam edelim

Toplist Sitelerinin Zararları

Merhaba değerli arkadaşlarım, Sizlere Toplist siteleri‘nin sizlerin sitelerinize vermiş olduğu zararları bir kaç cümle ile ifade edeceğim. Çoğu site sahibi Toplistlerin yükseltici faktör olduğunu var sayar inanırlar. Lakin böyle değildir. Toplist siteleri olsun, hit gönderen siteler olsun bunlar zararlı sitelerdir. Sitelerinize olumsuz yönden etkiler.
Örneklerle ifade etmem gerekirse; Sunucu sahibiniz (Hosting) Orta düzeyde bir korumaya sahipse, limitli dağıtım yapılmışsa şayet bu toplist siteleri sitelerinizi kasar, Kastığı zaman Siteleriniz kapanır, Donar, Hatalar verir. Buda diğer organik olarak sitenize giren ziyaretçileri engeller.
Bu gün kendi sektörümüz olan Sesli chat sitelerinde eksik olmayan bu toplist siteleri bir çok siteyi filtreye sokmuştur. Çok kasılarak siteyi link çöplüğü yaparak sitelerin gelecek dönemleri ile oynadıkları için arama motorları bunlara dur diyerek filtre uygulaması yapar.
Ne diye Toplist kullanırsınız ? Toplist yerine sitelerinizi anlamlı başlıklarla makale yazın ve o anlam taşıyan başlıklardan kendinize doğal, organik bir hit kazanma fırsatını yakalayın. Kolay olan her şey zararlıdır. Ben bunu bilir, bunu anlatırım.
Toplist sitelerine site ekleyerek yükseleceğinizi sandığınız siteleriniz bataklığa gittiğini bilmiyorsunuz. Size dost tavsiyesi bu tür çalışmalar yapmayın..
Eğer sitenize değer veriyor, ona göz bebeğiniz gibi bakıyorsanız organik olun..

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

Her Yaştan Hayaller

Her Yaştan Hayaller

23 Şub 2017
Hayatı farketmek

Hayatı farketmek

23 Şub 2017
Huzursuzluğun İlacı

Huzursuzluğun İlacı

19 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!