Wm Aracı

Blog 26 Oca 2017 33 views Okunma Wm Aracı
sesli site logo
sizi reklam edelim

Wm Aracı Forum

Merhaba arkadaşlar sizlere bi konuyu dile getirmek istiyorum. Wmaracı yani wm aracı forum adresinde yapılan haksızlıklar kullanıcılara yönelik basit üye yasaklama banlama konuları artık çok can sıkıcı hale geldi. wmaracı, forum sitesinde gidelim üyeliğimde hesabım bütün çalışmalarım ve herşeyiyle birlikde yasaklandı sebep ? ise daha önce açmış olduğum derinmazi nickli üyeligimden dolayı bu sebepden üyeliğim sonlandırıldı.

Simdi soruyorum size? wm aracı forum sitesi siteleri tanıtımları yapan ve web inceleme alanları bulunan kategorilerinde bizler için açtıkları kategorilerde yaptığımız site tanıtımlarını nedeni ile üyeliklerimiz banlanıyor veya durduruluyor.

yaw arkadaşım ozman neden açıyorsunuz bu kategorileri kaldırın site tanıtım bölümlerini iptal edin insanları neden salak yerine koyuyorsunuz. kendilerine üye kazandırıp konular açtırıp popülerliği yakalamak için insanlarımızı kullanıyolar. wm aracı forum sitesinde yapılan adaletsizlik böle birşey derinmazi nickimi yasaklayıp kullanılamaz hale getirdiniz. ben daha sonra kendime yeni bir isim açarak sadece site tanıtımı yapmayıp yapılan ve açılan konulara yorumlarımıda yaparak wm aracını kullanmaya devam ederken durup dururken bi baktım hesabım kapatılmış yapmış olduğum birşey yok wm aracının terbiyesizliği bukadar işte belli bi zaman sonra belli kitlelere ulaşan sitelerin biyerleri tavan yapıyor. ve kendini çok beyenmiş o havalı adminler oldukça bu tip sitelerin herzaman gerilemesi normaldir.

En ufak şeylerden dolayı üyelikleriniz iptal oluyor arkadaşlar küfür argo hakeret olmadan üyelikleriniz kapatılıyor böle bi site adresi wm aracı.

Yazar Hakkında

SesliNerde admin {admin}info@seslinerde.com

türkiyenin sesli sitesi seslinerde.com

Benzer Yazılar

SesliGidelim

SesliGidelim

01 Şub 2017
SesliZom

SesliZom

28 Tem 2016
Seslieniyi.com

Seslieniyi.com

13 Tem 2016
Seslisayfalar.com

Seslisayfalar.com

13 Tem 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!