Yeni SesliSiteleri

Günümüzde Pek Çok yeni sesli siteleri, açılmakda arkadaşlar.  Google – De (SesliSiteleri yeni), Aratma yaparak Baktığımız sesli siteler, karşısında Çok acayip sesli ile ilğisiz alakası olmayan sesli site isimleri ile karşılaşıyorum.

Her önüne gelen düşük ve ucuz com,net,org, top, biz, gibi 3 tl ile 30 tl maliyetde bir domain alarak panelcilere veya kendileri ücretsiz bir host firması sayesinde sitesini kuruyor. ve bundan sonra olanlar da şunlar: sesli chat, ve sesli sohbet, hizmetini vermek adına açmış olduğu siteleri google de ilk sayfa rekabetleri arasına kotmak site sahiplerine zorluk çıkarmak için ellerinden geleni yapıyolar. Saçma sapan isimler ile bu işlere giren kişilere gülüyorum açıkçası yaw arkadaş kıcı kırık sesli siteler kelimesiyle ilğisi alakası olmayan bir domain ile neden insanlarımıza uğraştırıcı ve gereksiz siteler ile zaman kaybediyorsunuz.

Örnek vermek Gerekirse Baş kelimesi sesli ile başlayan son kelimesi Zindan ile biten site mesala zindan nedir abi ya bildiğimiz şu zindanmıdır yoksa sesli zindanımıdır bilemiyorum artık 🙂 birde bebek var tabi seslilerde bebegin işi nedir arkadaş 😀 bebek diye site mi olur Allah Aşkına soruyorum size diyeceksinizki olur ama nasıl olur bebek gibi olur 😀  sesli siteler kelimesinde bitmek bilmeyen sınırsız hergün yeni birtane eklenen chat siteleri artık çok vazla can sıkmaya başladı bence insanlarımız belki de bu yüzden girmek istemiyor bu yüzden tercih etmiyorlar. seslileri,

Sesli Chat İsimleri: Lale  Çiçekci gibi, soho neyin sohosu, hazar  kaç yazar, fatsa uzaylılar, nazarım maşallah, chatx yazık, sony ne alıyorsun abi tv mi 😀 hal seslide hal de açılmış arkadaşlar 😀  google artık sesli sohbet sunuyor 😀 kuzum çiğerim 😀 tc tc kimlik sorguluyor seslilerde:D sonuc  sınav sonuçları  sanki, tutkuyuz  neyin tutkusu bu be, beykoz  bekle beykozlular gelir, sislim sesliler de hava sisli galiba:D talih buda talih kuşu gibi 😀 way arkadaş ya isimlere bak hele bunlar hiçbişey daha sevgili dostlarım başlarına sesli kelimesini koyun ve bakın gereksiz alakasız sesli site isimleriyle dolu sesli siteler dünyasına hoşgeldiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!